fbpx

Het Incozina team

Met het team van  Incozina staat er steeds een resem experts voor je klaar. Ieder van ons zet zich elke dag in om jouw onderneming zo goed mogelijk bij te staan. Je eigen dossierbeheerder kent je zaak door en door, waardoor we optimaal oplossingen op maat kunnen bieden.

Benieuwd naar wie er zich allemaal voor je inzet? Ontmoet dan hier al onze enthousiaste teamleden.

 

Marnix Van de Gehuchte

Marnix Van de Gehuchte

Directeur
0475 854 056

marnix@incozina.be
Torhoutsesteenweg 384
8200 Brugge

Tom Lacres

Tom Lacres

Adjunct-directeur
0478 881 345

tom@incozina.be
Torhoutsesteenweg 384
8200 Brugge

Caroline Depre

Caroline Depre

Onthaal
050 40 65 65

caroline@incozina.be
Torhoutsesteenweg 384
8200 Brugge

 Doreen Serryn

Doreen Serryn

Onthaal
050 40 65 71

doreen@incozina.be
Torhoutsesteenweg 384
8200 Brugge

Romina Koukuyt

Romina Koukuyt

Klantenbeheer
050 40 65 75

romina@incozina.be
Torhoutsesteenweg 384
8200 Brugge

Jakleen Vanneste

Jakleen Vanneste

Klantenbeheer
050 40 65 82

jakleen@incozina.be
Torhoutsesteenweg 384
8200 Brugge

Anja Verschaeve

Anja Verschaeve

Klantenbeheer
050 40 65 83

anja@incozina.be
Torhoutsesteenweg 384
8200 Brugge

Stefanie Neyt

Stefanie Neyt

Klantenbeheer
050 40 65 81

stefanie@incozina.be
Torhoutsesteenweg 384
8200 Brugge

Ann Casteleyn

Ann Casteleyn

Klantenbeheer
050 40 65 67

ann@incozina.be
Torhoutsesteenweg 384
8200 Brugge

Guillaume De Jonghe

Guillaume De Jonghe

Klantenbeheer
050 40 65 66

guillaume@incozina.be
Torhoutsesteenweg 384
8200 Brugge

Mareike Debusscher

Mareike Debusscher

Klantenbeheer
011 22 27 46

mareike@incozina.be
Geraetsstraat 18 bus 2
3500 Hasselt

Kim De Roover

Kim De Roover

Klantenbeheer
050 40 65 60

kim@incozina.be
Torhoutsesteenweg 384
8200 Brugge

Greet Van Leuven

Greet Van Leuven

Ondernemingsloket / Startcentrum
050 40 65 76

greet@incozina.be
Torhoutsesteenweg 384
8200 Brugge

Lieven De Coster

Lieven De Coster

Ondernemingsloket / Vennootschappen
050 40 65 69

lieven@incozina.be
Torhoutsesteenweg 384
8200 Brugge

Anouchka Bernaert

Anouchka Bernaert

Helpdesk boekhouders & accountants
050 40 65 85

anouchka@incozina.be
Torhoutsesteenweg 384
8200 Brugge

Geert Van Damme

Geert Van Damme

Boekhouding / Aanvullende Verzekeringen
050 40 65 68

geert.vd@incozina.be
Torhoutsesteenweg 384
8200 Brugge

Mimi Dillen

Mimi Dillen

ICT / Organisatie
0478 502 382

mimi@incozina.be
Geraetsstraat 18 bus 2
3500 Hasselt

Vincent Vandewiele

Vincent Vandewiele

Relatiebeheer
0472 651 628

vincent@incozina.be
Torhoutsesteenweg 384
8200 Brugge